Dossier
Werk & bijstand
Data en bronnen rond werk & bijstand in Utrecht — over thema’s heen gebundeld.
Overzicht
Mijn DossiersOpvallend
Utrecht valt op door:
- Arbeidsmarkt (CBS): 641 % boven het provinciaal gemiddelde van 29.949
- Bijstand (CBS): 106 % boven het provinciaal gemiddelde van 14,2 per 1.000
- WW (CBS): 30 % boven het provinciaal gemiddelde van 7,9 per 1.000
Inventarisaties
Indicatoren
Arbeidsmarkt (CBS)
62990 vestigingen (2025)
boven gem.: min 3.360 · gem 29.949 · max 222.030
Vestigingen (CBS)
62990 bedrijfsvestigingen (2025)
Bijstand (CBS)
11020 personen (2025)
boven gem.: min 6,9 · gem 14,2 · max 29,2
WW (CBS)
3870 personen (2025)
boven gem.: min 5,2 · gem 7,9 · max 10,6
AO (CBS)
14540 personen (2025)
rond gem.: min 22,5 · gem 38,1 · max 55,6
Vestigingen totaal (CBS)
62990 vestigingen (2025)
boven gem.: min 127,3 · gem 152,8 · max 180,3
Vestigingen industrie (CBS)
4350 vestigingen (2025)
Vestigingen overheid (CBS)
13110 vestigingen (2025)
Inventarisaties
| Uitzendbureaus | Arbeidsmarkt & Vacatures | Gemeente Utrecht | 19 locaties | 14 sep 08:18 |
Indicatoren
| Arbeidsmarkt (CBS) | Arbeidsmarkt & Vacatures | Gemeente Utrecht | 62990 vestigingen | 2025 |
| Vestigingen (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Utrecht | 62990 bedrijfsvestigingen | 2025 |
| Bijstand (CBS) | Participatie & Subsidies | Gemeente Utrecht | 11020 personen | 2025 |
| WW (CBS) | Participatie & Subsidies | Gemeente Utrecht | 3870 personen | 2025 |
| AO (CBS) | Participatie & Subsidies | Gemeente Utrecht | 14540 personen | 2025 |
| Vestigingen totaal (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Utrecht | 62990 vestigingen | 2025 |
| Bedrijventerreinen (PDOK) | Bedrijventerreinen | Gemeente Utrecht | Geen data | — |
| Vestigingen industrie (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Utrecht | 4350 vestigingen | 2025 |
| Vestigingen overheid (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Utrecht | 13110 vestigingen | 2025 |
| Vestigingen zakelijk (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Utrecht | 19420 vestigingen | 2025 |
| Besteedbaar inkomen (CBS) | Kengetallen bestuur | Gemeente Utrecht | € 56.000 | 2024 |
| Besteedbaar inkomen, mediaan (CBS) | Kengetallen bestuur | Gemeente Utrecht | € 42.700 | 2024 |
| Gestandaardiseerd inkomen (CBS) | Kengetallen bestuur | Gemeente Utrecht | € 40.200 | 2024 |